Ice Bear SoftPřednášky na konferenci ,,Český Warpstock 2005"

Na konferenci ,,Český Warpstock 2005", která se konala v Liberci od 15. července do 17. července 2005, jsem měl dvě přednášky. Slajdy a nekomerční příklady najdete na této stránce.

1. Slajdy online

Můžete si prohlédnout online slajdy k oběma přednáškám:

2. Download

Můžete si stáhnout kompletní distribuci (476 KB) obsahující slajdy a nekomerční příklady. Postup instalace příkladů pro OS/2 a Linux najdete v přednášce o ANTu. Redistribuce tohoto balíčku se řídí níže uvedenou licencí (je uvedena v hlavním souboru index.html v balíčku).

3. Podmínky distribuce

Tento balíček lze šířit dvěma způsoby:

  1. na CD/DVD, buď samostatně, nebo jako součást nějaké kolekce
  2. na WWW stránkách

3.1. Šíření na CD/DVD

Balíček lze šířit buď v zabaleném tvaru nebo rozzipovaný (případně v obou tvarech současně). Všechny lokální odkazy jsou relativní, takže rozzipovaná verze může být umístěna kdekoliv v adresářové struktuře a hlavní adresář může být přejmenován. Na vhodném místě kolekce musí být odkaz, nejlépe hypertextový, na soubor index.html v hlavním adresáři balíčku.

3.2. Šíření na WWW stránkách

Při tomto způsobu šíření má smysl zveřejnit on-line pouze adresář slides s podadresáři. Na vhodném místě musí být odkaz na obě přednášky, tj. na soubory slides/ant/index.html a slides/java/index.html společně s odkazem umožňujícím stažení celého archivního souboru.